Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/10/2018.

DevOps Engineer Linux

Katowice, śląskie

ING TECH POLAND (dawniej ING Services Polska)

Opis stanowiska pracy

To musisz umieć

  • Administrować platformą Linux
  • Znać takie technologie jak:  Red Hat Linux, Bash

Dodatkowo zapunktujesz za:

  • Znajomość technologii: Apache, JBoss, RabbitMQ, Redis, Cassandra, NoSQL, Jenkins
  • Umiejętności programistyczne (Java, C++, bash)
  • Doświadczenie w pracy w środowisku Cloud

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie oświadczenia następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez ING Business Shared Services B.V. sp. z o.o. Oddział w Polsce dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych innym firmom należącym do Grupy ING. Informuję, że niniejsza zgoda obejmuje aktualną rekrutację, jak i wszystkie kolejne prowadzone przez ING Business Shared Services B.V. sp. z o.o. Oddział w Polsce.

ING TECH POLAND to centrum usług wspólnych zlokalizowane w Katowicach świadczące usługi... IT na rzecz podmiotów Grupy ING, funkcjonujących na całym świecie. Usługi informatyczne świadczone przez ISP, to hosting zasobów systemowych, usługi zdalnego zarządzania zasobami informatycznymi oraz usługi związane z bezpieczeństwem IT.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/03/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Konsulting , Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Project Management