DevOps Engineer Junior/Mid/Senior

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

Nasz klient pomógł nawiązać już ponad milion kontaktów pomiędzy firmami i osobami prywatnymi.

Jako DevOps Engineer masz okazję stać się częścią zespołu tworzącego aplikację, która pozwala osobom prywatnym na znajdowanie usług i produktów, a wykonawcom szybko i bez wysiłku zdobywanie nowych zleceniodawców.

Zadania:

  • Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie automatyzacji procesów
  • Rozwiązywanie problemów i tworzenie środowisk produkcyjnych i testowych
  • Przeprowadzanie konfiguracji i transformacji środowisk
  • Konsultacje z zespołem developerskim w zakresie kodu i zarządzania konfiguracją
  • Obsługa zadań związanych z bieżącym utrzymaniem systemów informatycznych
  • Skracanie cyklu wytwarzania oprogramowania
  • Wdrażanie strategii bezpieczeństwa systemów i sieci

Wymagania:

  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego
  • Doświadczenie jako DevOps/ Inżynier aplikacji / System Engineer
  • Doświadczenie w administracji systemami Linux oraz aplikacjami opartymi o J2EE
  • Znajomość języków skryptowych i współpracy z developerami Java/NET/PHP
  • Znajomość narzędzi: Docker, Jenkins / Hudson, Git, SVN, Zabbix lub podobnych
  • Znajomość: Linux, Apache, Tomcat
  • Zdolności analityczne i umiejętność ich wykorzystywania do rozwiązywania złożonych problemów
  • Chęć i umiejętności pracy w zespole oraz poza nim budując dobre relacje z otoczeniem
  • Samodzielność i doskonała samoorganizacja pracy

Mile widziane:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media