DevOps Engineer - Database Administrator - rekrutacja online

HRK S.A.

Katowice, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK S.A. dla swojego Klienta, znanej i prężnie rozwijającej się firmy z sektora IT poszukuje osoby na stanowisko:

DevOps Engineer - Database AdministratorMiejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • administracja bazami danych
  • tworzenie chmurowych rozwiązań na globalną skalę
  • automatyzacja procesów przy pomocy języków skryptowych
  • bezpośrednia współpraca z zespołem developerskim

Poszukujemy Ciebie, jeśli chcesz się rozwijać, a dodatkowo:
  • posiadasz minimum 2-3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • masz doświadczenie w pracy z Oracle, MS SQL, Postgre SQL itd
  • masz doświadczenie w automatyzacji procesów (Bash, Python, AWS)
  • masz doświadczenie w pracy z Linux/Unix
  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim
  • lubisz pracować w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie B2B
  • Ciągły rozwój i pracę nad ciekawymi projektami
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Propracownicze podejście, brak korporacyjnej atmosfery
  • Możliwość pracy w zespole utalentowanych ekspertów
  • Kursy języka angielskiego i konkurencyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy, możliwość częściowej pracy w systemie home office
  • Bardzo duży pakiet benefitów (np. siłownia wewnętrzna)
  • Dogodną lokalizację nowoczesnego biura w Katowicach

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.