Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/11/2017.
Oferta wyróżniona

DevOps Engineer (Bazy danych)

Katowice, śląskie

ING Services Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Numer referencyjny: /MB/ISD/BPMS/S&ST/ŁK2344

#Cassandra Database #MySQL #Oracle #Sybase

To musisz umieć

  • Doświadczenie w pracy w przynajmniej jednej technologii z relacyjnych baz danych Sybase, MS SQL, Oracle jako administrator lub deweloper

Dodatkowo zapunktujesz za:

  • Doświadczenie w pracy bazami danych NoSQL - Cassandra
  • Doświadczenie jako programista T-SQL lub PL/SQL
  • Znajomość systemów operacyjnych RHEL, Solaris
  • Doświadczenie w pisaniu skryptów Linux’owych
  • Znajomość rozwiązań z obszaru Continuous Delivery (Git, Jenkins)

Jak pracujemy

W ING Services Polska działamy zgodnie z podejściem Agile, w oparciu o metodyki zwinne tj. Scrum oraz Kanban. Jesteśmy innowacyjną organizacją opierającą swoje działania na zaufaniu do ludzi, z którymi pracujemy. Dzięki dużej swobodzie działania pobudzamy motywację oraz kreatywność, co przyspiesza pracę i pozwala elastycznie dostosowywać się do zmieniających się oczekiwań naszych partnerów biznesowych. Podstawą naszej organizacji są nieduże jednostki zwane squadami, które mają jasną wizję swojego produktu, samodzielnie pokonują pojawiające się wyzwania i wspólnie wypracowują najbardziej elastyczne i efektywne sposoby działania.

typ umowy

umowa o pracę

taki rodzaj umowy oferujemy

godziny pracy

8:00 - 16:00

w tych godzinach pracujemy

biuro

Konduktorska 35, Katowice

tutaj mieści się nasze biuro

Zakres obowiązków

60% Utrzymanie

20% Automatyzacja

10% Nowe funkcjonalności

10% Spotkania

Pozostałe wymagania

  • Zaangażowanie, otwartość, komunikatywność
  • Energia i skuteczność
  • Odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Doświadczenie związane z pracą w międzynarodowym środowisku
  • Doświadczenie w pracy zgodnie z metodologią SCRUM
  • Certyfikaty IT

Zadbamy o:

  • Twój rozwój

międzynarodowe projekty

dostęp do najnowszych technologii

darmowe lekcje j. angielskiego

szkolenia

certyfikaty

rozwój zawodowy

  • Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę

prywatna opieka medyczna

karta MultiSport dofinansowana 50%

przedszkole w budynku firmy

parking rowerowy

strefy relaksu i rozrywki

imprezy sportowe

  • odpowiednie warunki pracy

stabilne warunki zatrudnienia

laptop

komórka

dodatkowy monitor

przepyszna kawa

kuchnia

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie oświadczenia następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez ING Services Polska Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych innym firmom należącym do Grupy ING. Informuję, że niniejsza zgoda obejmuje aktualną rekrutację, jak i wszystkie kolejne prowadzone przez ING Services Polska Sp. z o.o.

ING Services Polska Sp. z o.o. to centrum usług wspólnych zlokalizowane w Katowicach... świadczące usługi IT na rzecz podmiotów Grupy ING, funkcjonujących na całym świecie. Usługi informatyczne świadczone przez ISP, to hosting zasobów systemowych, usługi zdalnego zarządzania zasobami informatycznymi oraz usługi związane z bezpieczeństwem IT.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca IT - Bazy danych , Praca IT - ERP , Praca IT - Konsulting , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Programowanie / Analizy