DevOps Cloud Engineer (AWS)

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla klienta będącego jednym z największych grup ubezpieczeniowych w Europie, działającego głównie na rynku brytyjskim, poszukujemy osoby do zbudowania platformy, przy użyciu której tworzone są środowiska nowych systemów w AWS. Zespół wspiera migrację istniejących systemów do chmury. Zapewnia przy tym pełną automatyzację procesu wytwórczego (CI/CD, NoOps).

DevOps Cloud Engineer (AWS)Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Analiza i projektowanie rozwiązań i dobrych praktyk z obszaru IaC, DevOps, AWS
  • Rozwój platformy IaC (programowanie!)
  • Pisanie dokumentacji użytkowej tworzonych rozwiązań oraz współpraca z programistami, którzy są użytkownikami naszej platformy
  • Wspieranie programistów z innych zespołów w rozwiązywaniu trudnych problemów
  • Migracja aplikacji z architektury on-premises do AWS
  • Dostosowywanie i promowanie standardów jakości
  • Rozwijanie umiejętności i wiedzy własnej oraz innych członków zespołu

Wymagania:

  • Minimum 5 letnie doświadczenie w IT jako programista lub inżynier DevOps
  • Doświadczenie w pracy z Git
  • Umiejętność pisania skryptów bash
  • Znajomość jednego z języków programowania ogólnego zastosowania np. Java, Python
  • Bardzo dobra znajomość procesów CI/CD
  • Umiejętność opracowywania architektury dla systemów o wysokiej dostępności (HA)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność diagnozowania problemów produkcyjnych
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem IT

Oferujemy:

  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy (7:00-10:00)
  • Pracę w zespole 7-8 osobowym
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań
  • Udział w długoterminowych i stabilnych projektach
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i karty Multisport

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.