DevOps / Application Engineer

Power Media

Gliwice, śląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Gliwice

Nasz klient to międzynarodowy dostawca usług informatycznych. Głównym celem firmy jest dostarczanie wyjątkowo ekonomicznych usług IT oraz inteligentnych rozwiązań. Usługi naszego klienta odejmują konsulting w zakresie procesów i aplikacji, projekty opracowywania i wdrażania rozwiązań programowych oraz obsługę systemów aplikacyjnych. W Polsce firma wspiera głównie rynki w Szwecji, Niemczech oraz Holandii.

Poszukujemy osoby na stanowisko DevOps / Application Engineer, która będzie wzmocnieniem dla zespołu operacyjnego. Jako inżynier aplikacji DevOps będzie odpowiedzialna za obsługę, utrzymanie i optymalizację zestawu aplikacji.

Zadania:

  • Wspieranie aplikacji działających na heterogenicznych platformach (Windows, Linux, Containers)
  • Techniczne operacje aplikacji, w tym proaktywne monitorowanie i konserwacja
  • Zapewnienie, że uzgodnione poziomy usług dla czasu działania i innych kluczowych wskaźników wydajności zostaną spełnione w dowolnym momencie
  • Postępowanie zgodnie z procesem zarządzania zmianami
  • Automatyzacja i koordynacja obciążeń w chmurze prywatnej i publicznej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie informatyki, inżynierii, matematyki lub pokrewnym
  • Znajomość środowisk wirtualizacji serwerów
  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych (Linux / Windows 2012 i nowszych)
  • Doświadczenie z automatyzacją z przynajmniej jedną konfiguracją / wdrożeniem systemu zarządzania (Salt, Ansible, Jenkins pipelines, Azure DevOps…)
  • Doświadczenie z przynajmniej jednym z języków skryptowych (Powershell, Shell, Python…)
  • Doświadczenie w pracy z GIT
  • Doświadczenie w tworzeniu CI / CD
  • Doświadczenie z metodologią Agile i / lub DevOps
  • Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów i analizie przyczyn źródłowych
  • Silne umiejętności komunikacyjne
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2)

Mile widziane:

  • Doświadczenie w dużym międzynarodowym środowisku
  • Doświadczenie z Containers

Klient oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenia adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Stabilne zatwardzenie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku (współpraca z zespołami w Hamburgu, Sztokholmie i Amsterdamie)
  • Pracę w młodym, dynamiczny zespole
  • Bogaty pakiet świadczeń (Prywatna Opieka Medyczna i karta Multisport)
  • Możliwość rozwoju zawodowego (budżet szkoleniowy)
  • Świetna atmosfera w miejscu pracy (cykliczne imprezy, spotkania integracyjne)
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej (min. 6 dni w miesiącu)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Komfortowe warunki pracy (w tym elektrycznie podnoszone biurka)
  • Benefity za postawę proEKO
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media