Development Manager- Residential

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za cały proces inwestycyjny od wyszukania i zakupu nieruchomości aż do pozwolenia na użytkowanie.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowy deweloper mieszkaniowy który od wielu lat realizuje projekty mieszkaniowe na terenie Polski.

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie nowych terenów oraz projektów inwestycyjnych w Warszawie i wybranych regionach kraju
  • Zarządzanie wszelkimi działaniami związanymi z uzyskiwaniem niezbędnych uzgodnień formalno-prawnych oraz architektoniczno budowlanych dla pozyskanych i planowanych inwestycji
  • Kalkulacja kosztów inwestycji, kontrola techniczna i architektoniczno planistyczna, wybór projektantów
  • Ocena możliwości realizacji dla planowanych projektów w aspektach finansowym, projektowym oraz technicznym
  • Udział w planowaniu strategii firmy, prezentacja potencjalnych projektów dla Zarządu oraz przygotowywanie wniosków inwestycyjnych
  • Prowadzenie projektów mieszkaniowych we wszystkich fazach od wskazania lokalizacji po uzyskanie pozwolenia na użytkowanie i wydanie obiektu klientom docelowym,

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 5 lata doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość rynku mieszkaniowego
  • Udział w całym procesie inwestycyjnym co najmniej dwóch projektów mieszkaniowych
  • Doświadczenie w pracy z lokalnymi urzędami
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Bardzo dobra znajomość aspektów prawno-techniczno-ekonomicznych związanych z procesami inwestycyjnymi
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt B2B)
  • Możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowych
  • Pakiet benefitów

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page