Development Consultant

Andea Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Andea Solutions Sp. z o.o. jest prężnie działającą firmą zajmującą się dostarczaniem globalnych rozwiązań w zakresie komputerowych systemów zarządzających produkcją (MES - Manufacturing Execution Systems) oraz rozwiązań analitycznych BI (Business Intelligence). Nasi pracownicy to eksperci w dziedzinach procesów produkcyjnych, logistycznych, monitorowania jakości oraz analizowania danych.

W związku z rozwojem naszej firmy aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SOLUTION MAINTENANCE CONSULTANT

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • analizę oraz dokumentowanie wymagań Klientów,
  • rozwiązywanie problemów produkcyjnych,
  • konfigurowanie systemu w oparciu o dokumentację,
  • tworzenie nowych funkcjonalności systemu zgodnie z wymaganiami Klientów,
  • przeprowadzanie testów systemu.

Dodatkowo:

  • możliwość prowadzenia małego zespołu programistów lub wdrożeniowców,
  • możliwość pracy zmianowej, również na nocnej zmianie (150% stawki standardowej).

Naszym pracownikom zapewniamy:

  • formę zatrudnienia dostosowaną do preferencji kandydata,
  • udział w wielu ciekawych projektach stanowiących wyzwania techniczne oraz biznesowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego (w tym treningi i szkolenia),
  • system benefitów (pakiety Luxmed oraz Multisport),
  • liczne programy motywacyjne, miejsce do odpoczynku, nowoczesne biuro.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w projektowaniu baz danych i bardzo dobra znajomość języka SQL,
  • doświadczenia w programowaniu C#, Java lub innych,
  • dobrej znajomości języka angielskiego.

Mile widziana będzie również:

  • znajomość technologii web-owych: HTML / XSLT / CSS / Java Script,
  • znajomość systemów MES lub/i Business Intelligence,
  • ukończone studia wyższe oraz praktyka w zawodzie.

Prezentacja firmy

Nice to meet you! <br/> <br/>Hi! We're so glad you're here! Before we st... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management, Praca IT - Bazy danych, Praca Analityka