Opis stanowiska pracy

Utworzenie strony internetowej ( front endu) dla nowo powstającego systemu .
W ramach strony internetowej należy zapewnić :

-Odczyt , zapis , update danych z bazy danych ,
-Formatowanie , filtrowanie , sortowanie danych prezentowanych na ekranie ( zaczytanych z bazy) ,
-Prezentacja wyników w kliku oknach,
-Zarządzanie serwisem logowania wydarzeń ,
-Zarządzanie tworzeniem nowego użytkownika ,
-Logowaniem do systemu,
-Prezentacja wyników tabelarycznych,
-Prezentacja obiektów na mapie ,
-Udział w projektowaniu nowych funkcjonalności .

Wymagania

- Bardzo dobra umiejętność programowania stron w PHP5,
- Znajomość HTML, CSS,
- Znajomość bazy danych Postgres,

Mile widziane :

- Znajomość JS, JQUERY
- Znajomość framwork ZEND2
- Umiejętność tworzenia serwisów bazodanowych

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa