Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/12/2018.

Developer Programista Wdrożeniowiec

Kraków, małopolskie

Andea Solutions Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Przedmiotem działalności naszej firmy są komputerowe systemy zarządzania produkcją (MES - Manufacturing Execution Systems) oraz rozwiązania analityczne (BI - Business Intelligence). Nasi pracownicy to eksperci w dziedzinach procesów produkcyjnych i logistycznych, monitorowania jakości oraz analizowania danych. Praca świadczona jest w siedzibie firmy w Krakowie oraz u naszych klientów na całym świecie.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Programista / Programista - Wdrożeniowec / Developer

Zakres obowiązków:
* analiza oraz dokumentowanie wymagań klientów
* konfigurowanie systemu w oparciu o dokumentację
* możliwość prowadzenia małego zespołu programistów lub wdrożeniowców
* przeprowadzania testów systemu

Oferujemy:
* elastyczne formy zatrudnienia
* wynagrodzenie od 4500 PLN (zależnie od doświadczenia)
* możliwość rozwoju zawodowego (w tym treningi i szkolenia)
* opiekę medyczną

Wymagania

Wymagania:
* doświadczenie w projektowaniu baz danych i bardzo dobra znajomość języka SQL
* doświadczenie w programowaniu C#, Java lub inne
* język angielski

Mile widziane:
* znajomość technologi web-owych: HTML / XSLT / CSS / Java Script / Bootstrap / Angular JS
* znajomość systemów MES lub/i business intelligence
* zdolności organizacyjne i przywódcze
* skończone studia wyższe i praktyka w zawodzie

The subject of our company's activity are computer production management systems (MES -... Manufacturing Execution Systems) and analytical solutions (BI - Business Intelligence).

Our employees are process experts in the fields of production and logistic, quality management and production data analysis. We have already successfully delivered tens of global implementations in various industries including: Automotive, Aerospace & Defence, Packaging, Medical Devices, FMCG and Industrial Machinery & Equipment.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Przedział wynagrodzenia:
4.000,00 zł - 10.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy