Developer PHP

Provect

43-100 Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie pracujemy nad dużym i innowacyjnym projektem dla Ebay - jeśli pragniesz dołączyć do naszego zespołu, rozwijać i poszerzać swoje umiejętności - to takich ludzi właśnie poszukujemy!

Pracując na stanowisku Developera PHP będziesz:

  • częścią zespołu pracującego nad rozwojem platform kurierskich
  • rozwijał funkcjonalności serwisów kurierskich
  • miał aktywny wpływ na rozwój naszych systemów
  • mógł poznać tajniki integracji, funkcjonalności, rozwiązań IT takich firm jak Ebay, UPS, DPD, Fedex, Allegro i wielu innych

Wymagania

Zależy nam abyś:

  • posiadał co najmniej dobrą znajomość PHP
  • znał co najmniej w stopnu podstawowym JS, CSS, HTML
  • znał zasady funkcjonowania relacyjnych baz danych, SQL
  • chciał podnosić swoje kwalifikacje i umiejętności

Prezentacja firmy

Od kilkunastu lat tworzymy rozwiązania IT dla branży kurierskiej.... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
5 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - ERP, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca Inżynieria