Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2017.

Developer iOS

Świdnica, dolnośląskie

RST Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy Developera iOS w Świdnicy.

Jeżeli chcesz do nas dołączyć i:
→ posiadasz minimum 1 rok doświadczenia w programowaniu i rozwijaniu aplikacji mobilnych w systemie iOS
→ znasz bardzo dobrze języki programowania Objective-C oraz SWIFT
→ znasz środowisko Xcode lub AppCode
→ znasz system iOS, zarówno od strony użytkownika, jak i programisty
→ znasz metodyki projektowania, tworzenia i testowania oprogramowania (TDD)
→ posiadasz podstawową znajomości systemu kontroli wersji GIT
→ masz otwarty umysłu, jesteś kreatywny oraz chcesz się rozwijać i poszerzać własne kompetencje

oraz dodatkowo:

- znasz Core Animation, RestKit, Core Data będzie dodatkowym atutem.

to prześlij nam swoje CV!

W RST:

  • Pracujesz w samoorganizujących się zespołach w których każdy jest inny - wierzymy, że siła tkwi w różnorodności, dzięki czemu ciągle możesz się rozwijać.
  • Pracujesz w pokoju razem ze swoim zespołem. Wszędzie mamy otwarte drzwi, do każdego możesz zwrócić się o pomoc.
  • Codziennie jadasz śniadania w przestrzeni, którą nazwaliśmy Meethubem. Jest to kreatywne centrum spotkań i inicjatyw w którym można usiąść, zjeść i porozmawiać.
  • Szanujemy rytm Twojego życia - jesteśmy elastyczni i dbamy o work-life balance.
  • Zapewniamy Ci stabilną formę zatrudnienia - Umowę o pracę lub B2B.
  • Możesz skorzystać z pakietu Multisport i opieki medycznej Luxmed.
  • Masz możliwość rozwoju - oferujemy szkolenia wewnętrzne, zewnętrzne, jak i konferencje branżowe.

Firma RST sp. z o.o. sp. k. istnieje na rynku już 15 lat. Zajmujemy się tworzeniem... innowacyjnych rozwiązań informatycznych dla biznesu m. in. dla branży transportowej i turystycznej. Firmę tworzą kreatywni i pełni pasji ludzie, którzy szybko stają się ekspertami w swojej dziedzinie. Jesteśmy znani z tworzenia zaspokajających realne potrzeby, świetnych jakościowo i prostych w obsłudze systemów informatycznych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy