Developer Automatyzacji

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1135237

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Developera Automatyzacji

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów

Forma współpracy: kontrakt B2B / umowa zlecenie (dla studentów) - via Hays

Stawka: 65-80 pln netto+vat/h

Obowiązki :
  • Przygotowywanie optymalnych rozwiązań automatyzacyjnych
  • Usprawnianie procesów z wykorzystaniem automatyzacji
  • Doradzanie w zakresie możliwości oraz wykonalności wykonania automatyzacji w obszarze utrzymania usług operatora TELCO/IT
  • Budowanie systemów i narzędzi wspierających automatyzację
  • Kreowanie standardów automatyzacji i robotyzacji
  • Tworzenie repozytorium automatyzacji
  • Uczestniczenie w testowaniu

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe z obszaru Telco lub IT
  • Doświadczenie w roli dewelopera automatyzacji
  • Znajomość zagadnień związanych z automatyzacją i robotyzacją procesów biznesowych
  • Umiejętność programowania przy użyciu Python
  • Dobra znajomość SQL, mile widziana znajomość języka Java
  • Znajomość MS Office
  • Wysoki poziom odpowiedzialności i konsekwencji w działaniu
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland