Terma Sp. z o.o.
"Nie ja, ale Drugi ważniejszym jest"

Jesteśmy polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych oraz sprzętu rehabilitacyjnego. Mając 25 letnie doświadczenie, służymy ludziom nie tylko w Polsce, lecz także w ponad 40 krajach świata, na 4 kontynentach. W swej działalności staramy się być zawsze bliżej naszych Konsumentów i Partnerów Handlowych, wychodzić naprzeciw ich potrzebom. Spełnianie oczekiwań, to dla nas za mało - chcemy je wyprzedzać.

Wiemy, że rozwój osiąga się jedynie we współpracy z lepszymi od siebie, dlatego współdziałanie z kompetentnymi i kreatywnymi specjalistami pozwala nam znajdować innowacyjne, jak i funkcjonalne rozwiązania.

W związku z tym poszukujemy osób na stanowisko:
Poszukujemy osób na stanowisko:

Developer Aplikacji

Miejsce pracy: Czaple, k, Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • Rozwijanie aplikacji mobilnych dla urządzeń z Androidem
  • Rozwijanie aplikacji wizerunkowych 3D i aplikacji czasu rzeczywistego
  • Czynny udział w przygotowywaniu koncepcji kreatywnych
  • Współpraca z innymi członkami zespołu projektowego przy realizowanych zadaniach

Oczekujemy:

  • Doświadczenia przy tworzeniu aplikacji pod platformę Android
  • Bardzo dobrej znajomości środowiska Unity i/lub UE4 oraz frameworku Android i programowania w tych środowiskach
  • Doświadczenia w programowaniu obiektowym w języku C++/C# i Java
  • Doświadczenia w programowaniu sieciowym BT i WiFi
  • Znajomości trendów i rozwoju aplikacji 3D (w tym mobilnych)
  • Dokładności i dobrej organizacji własnej pracy, w tym pod presją czasu
  • Dynamizmu i samodzielności w działaniu, nastawienie na realizację celu
  • Umiejętności szybkiego uczenia się

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość i umiejętność rozwijania aplikacji pod iOS (w tym mobilnych)
  • Znajomość narzędzi wersjonowania kodu Git
  • Umiejętność obsługi lokalnej bazy danych SQLLite oraz znajomość języka SQL
  • Znajomość mechanizmów optymalizacji i wielowątkowości
  • Znajomość technik stosowanych w aplikacjach 3D czasu rzeczywistego

Mile widziane:

  • Ukończone projekty aplikacji/gier 3D
  • Umiejętność programowania shaderów i znajomość BP
  • Podstawowa orientacja w narzędziach do tworzenia modeli 3D
  • Znajomość programowania w PHP i tworzenia stron w HTML5, CSS3 i JS

Oferujemy:

  • Pracę w innowacyjnej i stabilnej organizacji o płaskiej strukturze (25 lat na rynkach ponad 40 krajów świata)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • Możliwość przystąpienia do programu Multisport / OK System
  • Możliwości wyboru ubezpieczenia grupowego
  • Prywatną opiekę medyczną
Jeśli nie spełniasz wyżej wymienionych oczekiwań, a czujesz, że masz w sobie potencjał, który mógłby nas wzbogacić. Jesteś innowacyjny, energiczny i ceniący wartości wolnorynkowe – prześlij do nas swoje CV.