Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 26/02/2018.

Desktop Application Developer (C++, .NET)

Kraków, małopolskie

ATERIMA HR

Opis stanowiska pracy

Do twoich obowiązków należeć będzie:
  • opracowanie i tworzenie desktopowej aplikacji CAM stosowanej w przemyśle metalowym (gł. technologia C++)
  • programowanie zgodnie ze specyfikacją projektową
  • tworzenie testów jednostkowych
  • przygotowywanie dokumentacji
  • testowanie i poprawianie błędów aplikacji
  • okresowe, kilkudniowe delegacje zagraniczne

  • posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś studentem/ką ostatnich lat studiów (preferowane kierunki: informatyka, elektronika, mechanika, robotyka, automatyka lub kierunki pokrewne)
  • masz minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu obiektowym
  • znasz C++, oraz min. .NET Framework 3.5
  • masz podstawową znajomość C#
  • znasz systemy kontroli wersji: TFS, Git
  • znasz Microsoft SQL Server
  • posiadasz wiedzę z zakresu systemów CAM/CAD (mile widziane)
  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym (min. B2)
  • cechuje Cię komunikatywność i umiejętność efektywnej pracy w międzynarodowym zespole

Wybranym kandydatom zaoferujemy:
  • umowę o pracę na pełny etat
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pakiet specjalistycznych szkoleń na południu Europy
  • możliwość pracy nad ciekawymi projektami dla koncernu japońskiego
  • duże możliwość rozwoju oraz długoletnią współpracę
  • przyjazne i stabilne środowisko pracy

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia,... wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy