Design Office Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Szukasz nowych wyzwań zawodowych?

Dobrze czujesz się w zarządzaniu zespołem projektowym?

Posiadasz doświadczenie w zakresie bussiness developmentu?

Jesteś osobą proaktywną?

Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest duża, międzynarodowa grupa, specjalizująca się w projektowaniu, nadzorze, oraz consultingu dla unikatowych inwestycji na całym świecie. Obecnie, w związku z rozwojem portfela usług na terenie Polski, poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko Dyrektora Biura Projetkowego w Warszawie.

Opis stanowiska

Do obowiązków Kandydata na tym stanowisku należeć będzie:

  • Zarządzanie działalnością podległego obszaru pod kątem finansowym i operacyjnym,
  • Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych projektów dla spółki,
  • Reprezentowanie spółki w negocjacjach
  • Nadzór nad podległym zespołem,
  • Odpowiedzialność za rekrutacje nowch członków zespołu,

Profil kandydata

Idealny Kandydat to osoba:

  • Posiadająca wykształcenie wyższe techniczne na kierunku budownictwo lub architektura,
  • Posiadająca uprawnienia budowlane do projektowania/kierowania robotami budowlanymi,
  • Proaktywna, zmotywowana,
  • Posiadająca min. 10 lat doświadczenia- preferowane doświadczenie w zakresie projektowania,
  • Znająca język angielski na poziomie bardzo dobrym,
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu projektów poza granicami Polski będzie niewątpliwym atutem,

Oferujemy

Nasz Klient oferuje możliwość pracy w międzynarodowym środowisku, wśród wysokiej klasy specjalistów, bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, atrakcyjny pakiet premiowy, oraz możliwość objęcia udziałów spółki.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page