Design Lead UX/UI - 100 % remote

Power Media

Warszawa, mazowieckie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Warszawa

Do firmy będącej światowym liderem w przetwórstwie żywności, gdzie działania skupiają się m.in. na analizie procesów biznesowych, przygotowaniu danych, tworzeniu interaktywnych raportów, a także developmencie i utrzymaniu kluczowych aplikacji, poszukuję osoby na stanowisko DESIGN LEAD, który będzie odpowiedzialny w szczególności za dostarczanie skoncentrowanych na użytkowniku rozwiązań projektowych, które cechują się łatwością użytkowania, wykorzystują najlepsze w swojej klasie projektowanie interakcji i optymalizują wrażenia użytkownika.

Zakres obowiązków:

·        Definiowania kluczowych celów i wymagań projektowych.

·        Tworzenie strategii, projektów, produktów i rezultatów związanych z obszarem specjalizacji UI/UX.

·        Przydzielanie zadań, ścisła współpraca z programistami i interesariuszami.

·        Dbałość o rozwój kompetencji  i motywowanie pracowników

·        Dbałość o realizacje projektów zgodnie z ustalonymi celami i strategią .

·        Współpraca z CPO i PO, aby dostosować plan działania do wizji i ciągłych spostrzeżeń, aby zapewnić, że projekty i ustalone podejście spełniają potrzeby klientów i cele projektu.

·        Zapewnianie spójności pomiędzy projektami UX/UI w powierzonym zakresie produktów/projektów.

·        Opracowywanie standardów wspierających najlepsze praktyki i najwyższy poziom obsługi użytkownika.

·        Współpraca z liderami biznesowymi, technicznymi i właścicielami produktów, aby zrozumieć wizję, cele i plany transformacji.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego (budżet szkoleniowy).
  • Pracę przy różnych projektach, dla klientów z całego świata.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Dofinansowanie do karty Multisport (50%).
  • Możliwość pracy 100% zdalnej (mile widziane wizyty w biurze w Warszawie raz na jakiś czas, w celu integracji zespołu).

Wymagania:

  • Liderskie doświadczenia w obszarze projektowania UI/UX
  • Tworzenie/kierowanie jasnymi i kreatywnymi artefaktami (np. przepływy zadań, makiety, makiety i prototypy w celu zapewnienia spójności w zespołach).
  • Wiedza projektowa z głębokim wglądem w najnowsze metody, trendy i operacje projektowe.
  • Praktyczne doświadczenie w programowaniu z wykorzystaniem nowoczesnych frameworków front-endowych (Vue.js, React, Angular, Bootstrap, jQuery itp.)
  • Doświadczenie w pracy nad projektami obejmującymi wiele organizacji i jednostek biznesowych.
  • Doświadczenie w opracowywaniu standardów i/lub strategii UI/UX do wykorzystania przez wiele grup i zespołów.
  • Doświadczenie w zarządzaniu pracą projektową w ramach projektów agile/scrum
  • Duża dyscyplina w zakresie planowania i realizacji zadań
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media