Design Engineering Manager - SolidWorks - Metal Constructions

Michael Page

Olkusz, zagranica

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie stała na straży terminowości, budżetu jak i jakości pracy działu projektowego.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma produkcyjna z międzynarodowym kapitałem z branży konstrukcji stalowych. Wieloletnia aktywność wraz z rozwojem pozwala naszemu klientowi grać kluczową role w czołówce firm tego sektora. Wspierając dalszy rozwój firmy, poszukują kandydata zainteresowanego podjęciem długo falowej współpracy poprzez objęcie stanowiska Design Product Development Manager w zakładzie zlokalizowanym w Olkuszu

Opis stanowiska

  • Kompleksowe zarządzanie działem składającym się z Design Enginner-ów
  • Wdrażanie działań ukierunkowanych na poprawę jakości i continous improvement działu
  • Nadzorowanie i przydzielanie projektów przy realizacji zleceń intercompany
  • Odpowiedzialność za terminowe dostarczenie projektu, przegląd bieżących projektów, monitorowanie postępów i raportowanie ewentualnych opóźnień
  • Tworzenie i doskonalenie narzędzi wspomagających zarządzanie projektami
  • Codzienna współpraca z działem produkcji i zapewnienie wspólnej perspektywy na projektowany produkt i bycie "on time"
  • Budowa efektywnych relacje między zespołami i całą organizacją
  • Tworzenie strategii i budżetu działu
  • Bycie liderem zespołu jak i zapewnienie, że wszystkie projekty są zgodne z terminem, jakością i budżetem

Profil kandydata

  • Co najmniej 5 letnie doświadczenie na podpobnym stanowisku
  • Umiejętności przywódcze - masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem jako lider, koordynator itp.
  • Wykaształcenie wyższe, techniczne
  • Język Angielski - B2 - codzienna współpraca z anglojęzycznym przełożonym
  • Zaawansowana znajomość programów 2D i 3D (Autocad, Inventor)
  • Doskonała znajomość programu 3D SolidWorks
  • Biegłości w posługiwaniu się dokumentacją techniczną - umiejętność samodzielnego tworzenia dokumentacji)
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość współpracy z doświadczoną kadrą
  • Praca i rozwój w międzynarodowych strukturach
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Olkusz
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page