Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 12/12/2017.

Deputy Store Manager

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Fashion, poszukujemy osoby na stanowisko Deputy Store Managera.  Oferta dotyczy pracy we flagowym sklepie firmy.

Deputy Store Manager Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • zarzadzanie sklepem zgodnie ze standardami firmy
  • wsparcie w zarządzaniu  zespołem - motywowanie, kierowanie, rozwój
  • rekrutacja i szkolenie nowych pracowników
  • obsługa klientów zgodnie ze standardami
  • realizacja planów sprzedażowych
  • raportowanie wyników
  • opowiedzialność za prowadzenie dokumentacji administracyjnej

Wymagania:

  • umiejętność zarządzania dużym zespołem sprzedażowym
  • doświadczenie w branży Retail/ Fashion
  • duża odpowiedzialność w podjemowaniu decyzji
  • umiejętność pracy na wskaźnikach sprzedażowych
  • znajomość pakietu MS Office
  • umiejętności sprzedażowe
  • wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i komunikacyjne
  • otwartość, energiczność w działaniu

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstwie umowy o pracę
  • atrakcyjny system premiowy
  • ciekawą i dynamiczną pracę
  • szkolenia sprzedażowe i z zarządzania
  • pakiet benefitów pozapłacowych

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/11/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż detaliczna / Handel