Demand Planner

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1150361

Dla Naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Demand Planner.

Zadania:
  • Przygotowywanie analizy popytu i aktywny udział w spotkaniach S&OP
  • Przygotowywanie danych w oparciu o dane historyczne popytu i współtworzenie analiz wraz z działami sprzedaży, marketingu oraz klientami
  • Weryfikacja prognoz realizacji zamówień
  • Bieżący monitoring poziomu zapasów, aktualnej sprzedaży oraz aktywności rynkowych
  • Analiza i raportowanie kluczowych wskaźników wydajności (KPI)
  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji między różnymi obszarami planowania

Wymagania:
  • Min. rok doświadczenia w planowaniu popytu / łańcuchu dostaw / analizie danych lub w pokrewnej dziedzinie
  • Wykształcenie wyższe (w zakresie logistyki, łańcucha dostaw lub zarządzania i inżynierii produkcji)
  • Biegła znajomość języka angielskiego (C1)
  • Doświadczenie w pracy na systemie typu ERP oraz Excel
  • Inny język obcy będzie dużym atutem
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Silne umiejętności analityczne
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • System premiowy
  • Szkolenia językowe
  • Możliwość dofinansowania do studiów
  • Premia świąteczna
  • Opieka medyczna
  • Owocowe piątki
  • Pikniki rodzinne, dzień dziecka, imprezy integracyjne, itp.

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy