Demand Planner / Analyst

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, firmy z branży RETAIL (NON-FOOD) o bardzo silnej pozycji rynkowej, poszukujemy doświadczonej/doświadczonego kandydatki/kandydata na stanowisko w dziale Supply Chain

Demand Planner / AnalystMiejsce pracy: Warszawa

Najważniejsze zadania na stanowisku:

  • Prognozowanie sprzedaży oferty stałej, wprowadzanych nowości oraz ofert promocyjnych w ramach powierzonej grupy produktowej;
  • Analiza danych historycznych i trendów sprzedaży;
  • Monitorowanie dostępności produktów i wskazanie adekwatnych poziomów zapasów;
  • Koordynacja odpowiedniego przepływu informacji zarówno w kontaktach wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Ścisła współpraca z działami zaangażowanymi w kształtowanie strategii rozwoju powierzonego asortymentu.

Wymagania wobec Kandydatów:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (Planista /Analityk Popytu / Zapasu, Demand Planner, Specjalista ds. Planowania Popytu / Zapasu);
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne (wyciąganie wniosków i trafna interpretacja danych biznesowych);
  • Umiejętność proaktywnego poszukiwania usprawnień i proponowania działań zapobiegawczych;
  • Umiejętność efektywnej realizacji zadań w dużej i złożonej strukturze organizacyjnej;
  • Dobra znajomość j. angielskiego.

Oferta pracodawcy:

  • Umowa pracę w organizacji o silnej pozycji rynkowej;
  • Duża możliwość rozwoju zawodowego w organizacji o wysokiej kulturze zarządzania;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Możliwość skorzystania z bogatego pakietu benefitów (m.in. prywatnej opieki medycznej; grupowego ubezpieczenia na życie oraz karty MultiSport);
  • Przyjazna atmosfera pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.