Meble Black Red White S.A.
Jesteśmy firmą od wielu lat działającą na rynku branży meblarskiej. Eksportujemy nasze produkty do ponad 40 krajów świata. Projektujemy i produkujemy meble w ponad 20 zakładach w Polsce i za granicą. Działamy poprzez sieć sprzedaży, posiadamy salony własne i partnerskie. Produkcja naszych mebli wynika z pasji i wysokiego zaangażowania wszystkich naszych Pracowników. Wspólnie tworzymy dobre miejsce pracy. Dbamy o dobre relacje, efektywność i zachowanie wysokich standardów.

Nasza Spółka Meble Black Red White Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Dekorator

Miejsce pracy: Zabrze / Chorzów

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie w aranżacji powierzchni handlowych.
  • Zainteresowania związane z projektowaniem wnętrz, wyobraźnia przestrzenna i poczucie estetyki.
  • Dobra organizacja pracy własnej i operatywność.
  • Optymistyczne podejście do pracy oraz zaangażowanie.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Mile widziana znajomość branży meblarskiej.

Dlatego warto u nas pracować:

  • Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Dbamy o dobrą atmosferę w pracy.
  • Wspólnie nie tylko pracujemy, ale dzielimy się doświadczeniami.
  • Zadbamy o Twój profesjonalny rozwój, dzięki specjalistycznym szkoleniom, w ramach naszej Akademii.
  • Będziesz pracował w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, wśród osób, które lubią swoją pracę.

Zadania na stanowisku:

  • Dostosowanie projektów i aranżacji powierzchni handlowych do kubatury salonu.
  • Nadzór nad pracami projektowymi w podległych placówkach.
  • Nadzór nad inwentaryzacją w portalu CRM.
  • Organizacja pracy własnej zgodnie z Zasadami Funkcjonowania Salonu.
  • Bieżąca aktualizacji wiedzy w zakresie oferty i standardów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.