Dekorator – Home Decor

Homla Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • bieżące wsparcie VM salonów głównie na terenie Krakowa
  • przygotowywanie aranżacji witryn i ekspozycji wnętrza salonu
  • przygotowywanie standardów i instrukcji VM dla sieci
  • stałe monitorowanie wyglądu salonów i zapasów magazynowych w salonach w Krakowie
  • kontrolę, regularną ocenę salonów i komentowanie zdjęć zrealizowanej instrukcji wystawienniczej
  • wsparcie przy otwarciach salonów na terenie całego kraju.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy w na podobnym stanowisku (mile widziane w branży home decor)
  • ponadprzeciętnej kreatywności i zmysłu estetycznego
  • aktywnego zainteresowania trendami w aranżacji wnętrz
  • umiejętności przekazywania wiedzy i doświadczenia
  • gotowości do wyjazdów służbowych na terenie całej Polski.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • udział w kreowaniu nowej marki
  • ciekawą i rozwijającą pracę wśród grona profesjonalistów
  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej, programu OK System, ubezpieczenia grupowego
  • kartę zniżkową na nasze produkty.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.”

Jeśli Pani/Pan chce by CV pozostało w naszej bazie, proszę umieść dodatkowo następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Prezentacja firmy

Homla to nowa marka detaliczna z asortymentem home decor. Centrala nasze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie