Opis stanowiska pracy

OFERUJEMY :

Norweska umowę o pracę,
Stawkę miedzy 210 -230 nok na godzinę.
Wynagrodzenie urlopowe
Minimum 37,5 godzin pracy tygodniowo
Pomoc w zapewnieniu zakwaterowania,
Możliwość długoterminowej współpracy,
Wsparcie przy załatwianiu formalności w Norwegii.

Wymagania

Poszukujemy kandydata z :
• Doświadczeniem jako blacharz lub dekarz przynajmniej 2 letnim
• Językiem angielskim lub norweskim komunikatywnym – warunek konieczny
• Dostepnym w wyznaczonym terminie - natychmiastowe zapotrzebowanie.
Kandydaci z doswiadczeniem z Norwegii beda piorytetowani

Prowadzimy również rekrutacje na inne stanowiska - więc jeśli jesteś zainteresowany pracą w Norwegii a masz doświadczenie oraz język Angielski to skontaktuj się z nami.

Sonar Bemanning to agencja rekrutacyjna z siedzibą główną w Oslo i oddziałami w Sandvika,... Drammen, Larvik, Hamar i Gjøvik. Sonar został założony w 2005 roku i obecnie składa się z 26 zaangażowanych specjalistów w dziedzinie rekrutacji i rekrutacji z wieloletnim doświadczeniem w znalezieniu odpowiedniego kandydata na dane stanowisko. Naszym celem w Sonar jest dostarczanie wysokiej jakości, specjalistycznej wiedzy i pomocy w zakresie zatrudnienia i rekrutacji. Oznacza to, że wszyscy nasi klienci i kandydaci są przeprowadzani w profesjonalny sposób podczas całego procesu rekrutacji.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Praca fizyczna