Get Job Sp. z.o.o.

Dekarz

Od: Get Job Sp. z.o.o.
Miejsce pracy: Holandia

Agencja Pracy Tymczasowej działająca w Kaliszu, na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy czasowej.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy wykwalifikowanych pracowników na stanowisko:

Dekarz

Opis stanowiska:

Do obowiązków związanych z oferowanym przez nas stanowiskiem będą należeć: Izolacja dachów, wymiana papy, zakładanie nowej, opalanie, wszelkie prace związane z kryciem dachów, ich naprawami, konserwacją itp.

Wymagamy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Certyfikatu VCA (możliwość zdobycia certyfikatu na miejscu – odpłatnie)
  • Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu komunikatywnym
  • Zaangażowania i sumienności w realizacji zleconych zadań
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawo jazdy kat. B oraz własne auto

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami Kodeksu Pracy obowiązującymi na terenie kraju wykonywanej pracy. Ponadto zapewniamy ubezpieczenie, zakwaterowanie, dojazd do miejsca zatrudnienia, pomoc w załatwieniu formalności oraz opiekę polskiego rezydenta.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV.

Termin składania CV: do 20.07.2017

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Wysyłając dokumenty prosimy także o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.