Opis stanowiska pracy

Prezentacja firmy:

Nasza firma zajmuje się głόwnie izolacją budynkόw od piwnic po dach.

Jesteśmy jednym z uznanych instalatorόw izolacji waty szklanej Supafil marki Knauf wpuszczanej w szczeliny między scianami. Od dłuższego czasu zajmujemy się rόwnież pracami dekarskimi.

Zapraszamy do wspόłpracy.

Opis stanowiska pracy:

  • ogόlne prace przy dachach płaskich oraz skośnych
  • demontaż/montaż konstrukcji dachowych itp.
  • demontaż/montaż dachόwek, rynien
  • kładzenie papy
  • wykańczanie dachόw i fasad
  • inne..

Oferujemy:

  • praca na samozatrudnieniu (własna działalność - document A1)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • komunikacja z pracodawcą rόwnież w języku polskim
  • zapewniamy mieszkanie (odpłatnie)
  • zapewniamy samochόd + narzędzia

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe
  • wymagane prawo jazdy B
  • umiejętność samodzielnej pracy
  • odpowiedzialność i puntktualność
  • mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego lub francuskiego

Aplikacje:

  • Zainteresowane osoby prosimy o przeslanie CV za pomoca opcji ‘Aplikuj’

Prezentacja firmy

Firma Supablow jest specjalista od izolacji. poza tym wykonujemy rowniez... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis