DEKARZ z darmowym zakwaterowaniem!

Holandia, zagranica

Euro Work

Opis stanowiska pracy

EURO WORK

Agencja Pośrednictwa Pracy

od 13 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,

zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i

umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

DEKARZ

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Praca na pół roku z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie prac pomocniczych dekarskich
  • Praca na wysokościach
  • Dbałość o efektywne wykorzystanie materiału

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stawkę 12,34 euro brutto/h ( dodatkowo odkładają się godziny wakacyjne)
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Szkolenie przygotowujące do danego stanowiska pracy
  • Możliwość pracy na dłuższy okres czasu
  • Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie

Wymagania

Kogo szukamy?

  • Osób komunikujących się w języku angielskim
  • Posiadających prawo jazdy (mile widziane)
  • Z doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • Z umiejętnością czytania rysunku technicznego
  • Osoby bez lęku wysokości

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej –

posiadamy

certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy... proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT
Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Inne , Praca Praca fizyczna