DEKARZ praca w Belgii od 31/07

Work Service Express

rejon : Walonia, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: rejon : Walonia »

ZADANIA :

  • układanie pokryć : łupek naturalny i sztuczny, blacha, blachodachówka, dachówki ceramiczne, trapez, papa
  • zakładanie orynnowania
  • układanie izolacji

WYMAGANIA :

  • min. 3-letnie doświadczenie, mile widziane doświadczenie w Belgii
  • możliwość wyjazdu własnym samochodem będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana znajomość języka francuskiego

OFERUJEMY :

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • polską umowę na pełny etat
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • comiesięczną premię językową oraz samochodową premię amortyzacyjną
  • opiekę koordynatora

  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy