Dekarz / Praca od połowy stycznia

INTERIMAX APT Sp. z o.o.

Francja, Strasburg, zagranica

Opis stanowiska pracy

  • montażu pokryć dachowych: blachodachówka, dachówka ceramiczna
  • może zdarzyć się również: uszczelnianie papą termozgrzewalną, montaż okien połaciowych
  • obsługa elektronarzędzi
  • praca na wysokości do 15m
  • praca na budynkach różnego typu: mieszkalne, użytku publicznego, biurowce

Oferujemy

  • francuską umowę o pracę tymczasową
  • stawkę godzinową + 10% premii (prime precarite)
  • dodatek żywieniowy 8,90€ netto/ dzień pracy
  • możliwość pracy w nadgodzinach płatnych +25% i +50% do stawki
  • auto służbowe na miejscu
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • możliwość otrzymania zaliczki
  • możliwość podjęcia długoterminowej współpracy
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu
  • pomoc przy organizacji wyjazdu

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na w/w stanowisku - minimum 5 lat
  • biegła obsługa elektronarzędzi
  • dokładność, precyzyjność, estetyka wykonania
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości
  • mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B i auta na wyjazd
  • mile widziana znajomość języka francuskiego

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/02/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna