HR International Sp. z o.o.
HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Dekarz - krycie dachów

Miejsce zatrudnienia: 98646 Hildburghausen, Niemcy

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko: Dekarz. Firma zajmuje się branżą budowlaną.

Miejsce zlecenia: 98646 Hildburghausen, Niemcy
Czas zlecenia: lipiec - do końca roku (z możliwością przedłużenia)

Obowiązki:
- przygotowanie i montaż rynien dachowych,
- układanie blachodachówki,
- oblamowanie komina (wejścia do komina),
- montaż parapetów blaszanych

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- mile widziana gotowość do wyjazdu własnym samochodem,
- dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
- umowa z pełnym pakietem ubezpieczeń;
- atrakcyjne wynagrodzenie plus comiesięczne dodatki;
- możliwość wyjazdu w grupach;
- bezpłatne zakwaterowanie podczas trwania umowy;
- długoterminowe zatrudnienie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.