Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/11/2018.

Dekarz blacharz

Oslo / Norwegia, zagranica

Match Bemanning AS

Opis stanowiska pracy

Match Bemanning- Norweska Firma Posrednictwa Pracy szuka dla klienta w OSLO/NORWEGIA osoby na stanowisko blacharz-dekarz.

Zakres obowiazkow m.in:
- obrobki kominow
- orynnowanie, rury spustowe
- kladzenie blachy z arkuszy lub rolki

Zapewniamy:
- wynagrodzenie w wysokosci od 210 do 230kr/godz
- pomoc w zakwaterowaniu
- pomoc polskojezycznych konsultantow

Wymagania

Wymagania:
- udokumentowane doswiadczenie na w/w stanowisku min 5 lat
- znajomosc jezyka angielskiego w stopniu pozwalajacym na swobodna komunikacje

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio poprzez portal.

Firma Match Bemanning AS została założona w 2010 roku i jest agencją rekrutującą... wyspecjalizowanych pracowników do prac na terenie całej Norwegii. Współpracujemy z wieloma firmami na norweskim rynku.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
90,00 zł - 105,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Praca fizyczna