DEKARZ/BLACHARZ

Akcja Job

Francja, zagranica

Miejsce pracy: Francja

Grupa AKCJA JOB

ALBEDO HR - Agencja Pośrednictwa Pracy - NR CERTYFIKATU 13443

poszukuje kandydatów do pracy dla swojego partnera we Francji

Zadania:

  • montaż pokryć dachowych z blachy cynkowej
  • montaż rynien i okien dachowych
  • obróbki blacharskie, cięcie i zaginanie blach, umiejętność lutowania i spawania

Wymagania:

  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność dokonywania szczegółowych pomiarów
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy - min. 3 lata
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
  • prawo jazdy kat. B mile widziane

Oferujemy:

  • legalną pracę dla renomowanych firm francuskich
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na warunkach francuskich
  • gwarancję zakwaterowania
  • organizację i opłacenie przejazdu Polska-Francja, Francja-Polska (mile widziane osoby z własnym autem)
  • pomoc przy załatwieniu niezbędnych formalności
  • zdalną opiekę koordynatora polskojęzycznego przez cały okres trwania projektu.
  • ubrania robocze
  • dodatkowe ubezpieczenie na start
  • możliwość spotkania rekrutacyjnego w dogodnej dla siebie agencji w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach lub Rzeszowie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.