DEKARZ-BLACHARZ praca w Belgii OD ZARAZ !!!

Work Service Express

Milmort, Milmort, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Milmort, Milmort »

Miejsce pracy: BELGIA
Poszukujemy doświadczonych DEKARZY-BLACHARZY
KRAZ: nr 1116
Praca tymczasowa

ZADANIA :

• praca na fasadach - montaż elewacji z blachy (montaż stelaża założenie docieplenia, obicie blachą)

• układanie pokryć : blachodachówka, trapez oraz inne

• umiejętność spawania rynien i narożników
• docinanie blachy

WYMAGAMY :

• min. 5-letnie doświadczenia, mile widziane doświadczenie w Belgii
• czytanie rysunku technicznego będzie atutem
• znajomość języka francuskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY :

• atrakcyjne wynagrodzenie
• polską umowę na pełny etat
• bezpłatne zakwaterowanie

• comiesięczną samochodowa premię amortyzacyjną
• opiekę koordynatora
• możliwość długofalowej współpracy