Opis stanowiska pracy

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Belgii

Opis / Obowiązki:

Miejsce pracy: Genk

Długotrwała umowa na warunkach belgijskich
Godziny pracy: od 160 godz. miesięcznie + nadgodziny.

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:
Wykonywanie pokryć dachowych z wykorzystaniem materiałów dekarskich m.in.: dachówek, blacho-dachówek, kamienia, stali nierdzewnej
Wykonywanie czynności naprawczych pokryć dachowych
Obróbka i wyginanie blachy do pokrycia dachów
pracy na płaskim dachu

Wymagania:

• udokumentowane doświadczenie Dekarza
- Sumienność, profesjonalność, dokładność i szybkość wykonywania robót.
- prawo jazdy mile widziane
- język angielski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

belgijska umowa i pełne świadczenia socjalne.
praca na pełen etat
wynagrodzenie 14,73 - 18.00 Euro Brutto za godzinę - zależnie od doświadczenia
Pracodawca Zagraniczny zapewnia zakwaterowanie, płatne przez pracownika - 80 Euro tygodniowo

Prezentacja firmy

Firma EastGate Recruitment jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzący... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna