Data Modeler - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, świadczącego usługi informatyczne i operacyjne jednostkom bankowym na całym świecie.

Data ModelerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • opracowanie modelu danych
  • analiza biznesowa
  • tworzenie dokumentacji
  • wsparcie operacji

Wymagania:

  • doświadczenie w modelowaniu danych w Data Martach, hurtowniach danych lub w innych systemach analitycznych
  • doświadczenie w mapowaniu danych i w projektowaniu procesów zasilania danych
  • doświadczenie w bankowości
  • znajomość SQL
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • znajomość SAS i programowania w 4GL (mile widziane)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia, certyfikaty
  • prywatna opieka medyczna, karnet sportowy
  • nauka języka angielskiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.