Data Engineer/Cloud Developer

Cyclad Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Policealne

Branża: Praca IT - Konsulting, Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o projekcie:

  • Lokalizacje: Gdańsk/Warszawa/Wrocław/Poznań/Kraków (istnieje opcja pakietu relokacyjnego)
  • Praca zdalna: obecnie do 100%
  • Budżet: 14 000-20 000 PLN netto +VAT/m-c/12 000-18 000 PLN brutto
  • Projekty: długofalowa współpraca, rozwiązania analityczne dla branży finansowej, projekty z obszaru BI, Big Data
  • Technologie: technologie zmienne uzależnione od projektu, m.in. AWS, Azure Synapse, Databricks, Data Lake, ETL, SSIS, SSRS, PowerBI, Spark, Impala, Elasticsearch, Python/Java/C++, JIRA, Confluence, Teams, Git/Bitbucket

Obowiązki:

  • Projektowanie i implementacja procesów przetwarzających duże zbiory danych- zarządzanie nimi, analiza i wizualizacja
  • Szczególna dbałość o dokumentację techniczną
  • Wsparcie w projektowaniu ’szytych na miarę’ usług danych
  • Tworzenie wskaźników dotyczących monitorowania procesami

Wymagania:

  • Doświadczenie z rozwiązaniami chmurowymi (mile widziany AWS, Azure)
  • Przynajmniej podstawowe umiejętności programistyczne w dowolnym języku programowania (mile widziana Java i Python)
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze ML/Big Data oraz procesami ETL
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1/B2)

Oferujemy:

  • Szkolenia zawodowe i językowe;
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • Udział w międzynarodowych, ambitnych projektach;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony (lub B2B)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.