Data Engineer (Artificial Intelligence)

Power Media

Katowice, śląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Katowice

Nasz klient: Międzynarodowy software house, zajmujący się realizacją projektów na potrzeby własne oraz swoich klientów. Jest liderem w zakresie doradztwa, transformacji cyfrowej oraz dostarczania nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Miejsce pracy: Kraków/Katowice lub 100% zdalnie

Zadania:

  • Opracowywanie modeli danych, wspieranie integracji procesów biznesowych z różnych systemów, udoskonalanie istniejących rozwiązań i analizowanie ich pod kątem wymagań i specyfikacji,
  • Współpraca z zespołami biznesowymi – rozumienie potrzeb biznesowych i przełożenie ich na wymagania techniczne, opracowywanie dokumentacji,
  • Tworzenie projektów weryfikacyjnych, doskonalenie nowych funkcji i rozwiązań obejmujących funkcje automatyzacji i uczenie maszynowe,
  • Prowadzenie działań usprawniających rozwiązania stosowane u klientów – planowanie, opracowywanie, wdrażanie programów transformacji z naciskiem na jakość oraz czas realizacji,
  • Wdrażanie technologii Celonis u klientów.

Wymagania

  • Ponad roczne doświadczenie związane z analizą danych,
  • Doświadczenie związane z językiem SQL
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze Artificial Intelligence
  • Umiejętność analizowania złożonych dane i pracy ze skomplikowanymi procesami,
  • Znajomość wiodących technologii automatyzacji,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i organizacyjne, logiczne podejście do rozwiązywania problemów, umiejętność wyjaśniania rozwiązań, dobra organizacja czasu i umiejętność ustalania priorytetów,
  • Doświadczenie w pracy z klientem,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (praca w międzynarodowym środowisku).

Mile wdziane:

  • Certyfikat lub doświadczenie w zakresie modelowania i analizowania Celonis bądź podobnych narzędzi.

Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (od razu na czas nieokreślony, bez okresu próbnego),
  • Podwyższone koszty uzyskania przychodów na poziomie 80%,
  • Pracę w miedzynarodowym środowisku,
  • Programy rozwojowe, kursy, dofinansowanie do dalszej edukacji i certyfikatów,
  • Dostęp do platformy NEXT z dostępem do Pluralsight, prelekcji TED, materiałów Coursera i wirtualnych szkoleń: Excel, VBA, RPA i wiele innych,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Dostęp do Inspiro Audiobooks i MyBenefit (bilety do kina, Multisport i nie tylko),
  • Biura w świetnych lokalizacjach, program leasingu samochodów, opcje carpoolingu i parking dla rowerów,
  • Możliwość pracy stacjonarnej, hybrydowej lub 100% zdalnej,
  • Wsparcie przy relokacji.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media