Data Engineer (AI/Azure/SQL Server)

Cyclad Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o projekcie:

  • Lokalizacja: Kraków (Centrum), Wrocław (Stare Miasto) lub Warszawa
  • Poziom stanowiska: Mid./Senior
  • Praca zdalna: obecnie do 100%, po COVID: 50% HO
  • Technologie: C#, Python, MS SQL Server, Azure Databricks, Data Factory, Synapse, Spark, Kafka, MLOps, CosmosDB/MongoDB, Data Lake, Azure Streaming Analytics, Bot Framework, Git,
  • Projekt: długofalowa współpraca, projekty międzynarodowe, zmienne, rozwój rozwiązań z małym udziałem utrzymania (ok. 5%)
  • Forma umowy: B2B/UoP (podpisana na czas nieokreślony)

Obowiązki:

  • Znajdowanie trendów w zbiorach danych oraz tworzenie algorytmów
  • Zbieranie danych z różnych źródeł, przekształcanie ich w pożądane formaty i przechowywanie ich w magazynach danych, takich jak Data Lake, Azure Synapse Analytics
  • Wdrażanie złożonych projektów dużych zbiorów danych -zarządzanie nimi , analiza i wizualizacja
  • Udział w projektowaniu i prowadzeniu usług danych szytych na miarę
  • Bieżąca aktualizacja wiedzy odnośnie najnowocześniejszych procesów pobierania danych i budowania modeli uczenia maszynowego
  • Tworzenie wskaźników i procesów odnośnie monitorowania

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie z takimi językami jak C# (preferowany), Java lub / C ++ (2 lata+)
  • Umiejętności w obszarze języka Python, bazy MS SQL Server oraz Azure Databricks
  • Doświadczenie w kompleksowych procesach, w tym w przetwarzaniu danych, transformacji danych, trwałości danych, optymalizacji wydajności
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (min. B2)

Mile widziane:

  • Doświadczenie z takimi technologiami jak: ETL / ELT (Azure Data Factory), Azure ML / TensorFlow, Azure Synapse Analytics, MLOps, CosmosDB / MongoDB, Data Lake, Azure Streaming Analytics, Bot Framework, Spark, Kafka

Oferujemy:

  • Możliwość udziału w innowacyjnych projektach w międzynarodowym środowisku
  • Stabilną formę umowy (UoP/B2B)
  • Dobrą atmosfera pracy w zgranym zespole
  • W przypadku umowy o pracę oferowane są takie benefity jak: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, budżet szkoleniowy, bezpłatne szkolenia certyfikujące (Microsoft)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.