Data Architect (remote work)

Power Media

Katowice, śląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Katowice

Naszym klientem jest firma z sektora Travel tworząca oprogramowania dla światowego eksperta w dziedzinie podróży. W związku z rozwojem firmy i nowymi projektami poszukiwany jest Data Architect.

Miejsce pracy: Katowice lub zdalnie (sporadyczne wizyty w biurze)

Firma realizuje projekty, które sprawiają, że wakacyjne podróże stają się łatwiejsze i przyjemniejsze. Dołączając do zespołu, będziesz miał/a wpływ na doświadczenia użytkowników z całego świata – od momentu planowania i poszukiwania idealnej wycieczki, poprzez wybór tej najlepszej, po proces rezerwacji i płatności.

Poszukiwanie optymalnych rozwiązań dla klientów wielu marek, różniących się oczekiwaniami i zachowaniem w świecie online, gwarantuje ciekawe wyzwania oraz ciągły rozwój. Nasz klient stawia na bliską współpracę zespołów, skuteczną komunikację oraz otwartość na kreatywne pomysły.

Zakres obowiązków:

  • Będziesz odpowiedzialny za rozwój i utrzymanie Data Platform
  • Opracujesz procesy związane ze zbiorami danych do modelowania, eksploracji i produkcji danych
  • Zasugerujesz sposoby na poprawę niezawodności, wydajności i jakości danych
  • Będziesz dbać o rzetelność i wiarygodność danych systemowych

Wymagania:

  • min. 7 lat doświadczenia jako Data Engineer lub min. 3-letnie doświadczenie jako Data Architect
  • bardzo dobra znajomość języków: SQL, Python, R
  • praktyczna znajomość: Snowflake
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i organizacyjne,
  • logiczne podejście do rozwiązywania problemów, umiejętność wyjaśniania rozwiązań
  • umiejętność skutecznej pracy w zespole
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2)

Co będzie dodatkowym atutem?

  • doświadczenie zawodowe jako Leader
  • znajomość: Google Analytics, Pandas
  • doświadczenie w pracy z hurtowniami (znajomość procesów ETL)
  • umiejętność szybkiego uczenia się nowych narzędzi oraz poznawania nowych technologii

Firma oferuje:

  • stabilne, długofalowe zatrudnienie na podstawie umowy B2B
  • możliwość ciągłego rozwoju i ciekawe wyzwania zawodowe
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość pracy w zespole utalentowanych ekspertów
  • kursy języka angielskiego
  • elastyczne godziny pracy
  • niekorporacyjna atmosfera
  • dogodna lokalizacja nowoczesnego biura w Katowicach
  • chillroom
  • wewnętrzna siłownia
  • możliwość pracy zdalnej w większości czasu pracy (wizyty w biurze ok. 1-2 razy w miesiącu, w celu integracji zespołu)
  • podczas pandemii praca 100% zdalna
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media