Michael Page Michael Page

Data Analyst

Jako przyszły pracownik staniesz się częścią zespołu analityków, zajmującego się wybranym regionem Europy w zakresie dostarczania raportów, analiz, modeli w kontekście zachowań konsumentów oraz będziesz odpowiedzialny za automatyzację regularnych procesów analitycznych przy użyciu języków programowania SQL, Python.

Informacje o kliencie

Dla jednego z naszych klientów, specjalizujących się w spersonalizowanych programach bonusowych dla klientów z całego świata, poszukujemy Analityka danych, który dołączy do zespołu w polskim HUB'ie tejże instytucji.

Opis stanowiska

  • analiza zachowań konsumentów oraz zwyczajów zakupowych na potrzeby stworzenia spersonalizowanej komunikacji oraz zwiększenia aktywności sprzedażowej
  • przygotowanie raportów, analiz, modeli dotyczących produktu jakim jest program bonusowy
  • odpowiedzialność za bieżący rozwój rozwiązań analitycznych na rzecz partnerów
  • bieżąca analiza danych w podziale na aktywność w kanałach, grupy produktowe, lokalizację klientów
  • tworzenie rozwiązań systemowych przy użyciu narzędzi (Python, SQL, Apache Spark,Airflow,Oracle)

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe bądź w trakcie studiów
  • minimum 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku analitycznym
  • umiejętność łączenia wiedzy technicznej z biznesową
  • otwartość na pracę zespołową
  • chęć poszukiwania analitycznych rozwiązań dla występujących problemów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji (B2)
  • dobra umiejętność programowania w SQL - wymaganie niezbędne ze względu na zadanie testowe
  • znajomość programu SAS, Python czy pokrewne związane z obszarem machine learning- będą atutem

Oferujemy

  • umowa o pracę na czas nieokreślony
  • prywatna opieka medyczna
  • karta sportowa
  • stabilna organizacja z dynamicznym rozwojem struktur w Polsce
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • hybrydowy tryb pracy (2 dni w biurze/3 dni w domu)
  • lokalizacja biura: Centrum Warszawy
  • "szkoleniowe piątki" z wybranych programów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page