Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego klienta z branży finansowej w Gdyni, poszukujemy kandydatów i kandydatki na stanowisko: Data Analyst

Osoba na tym stanowisku w zespole Group Quality and Governance Solutions będzie odpowiedzialna min. za analizę problemów dotyczących danych grupowych,rozwiązania prototypowe, wizualizację danych i tworzenie dokumentacji oraz będzie łącznikiem między IT a biznesem.

Obowiązki:

• Analiza problemów związanych z danymi operacyjnymi w jednostkach biznesowych

• Projektowanie i inicjacja zmian

• Tworzenie materiałów komunikacyjnych oraz raportów

• Opracowywanie, utrzymywanie i wdrażanie narzędzi związanych z Jednostką Zarządzania Danymi Grupy

• Twórzenie propozycji rozwiązań, które trwale rozwiązują problemy

• Przeprowadzanie wywiadów z interesariuszami biznesowymi na różnych poziomach organizacji

• Tworzenie dokumentacji przepływu danych wewnątrz Firmy

Wymagania

Oczekiwania:

• Wiedza i umiejętności w zakresie MS Office, baz danych i narzędzi do raportowania

• Komunikatywność i umiejętności interpersonalne

• Umiejętność analizowania i tworzenia rozwiązań procesów w złożonym środowisku

• Silne poczucie odpowiedzialności

• Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (międzynarodowe środowisko)

Dużym plusem będzie:

• Wcześniejsze doświadczenie w zakresie produktów IBM Infosphere, w szczególności Katalog IGC Information Governance

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
około 6-7 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca Bankowość, Praca IT - Bazy danych