Data Analyst/SQL Developer

Hays Poland

Łódź, łódzkie

Hays Poland

Łódź
Łódź
NR REF.: 1125268

Dla jednego z naszych klientów prowadzimy rekrutację na stonowisko Data Analyst

Czym będziesz się zajmować?
  • Koordynacją planowania i tworzenia jednostek magazynowych w systemie SAP
  • Koordynacją wdrażania nowych produktów, w tym odpowiedzialność za prawidłowe ustawienia systemu
  • Opracowywaniem analiz związanych z procesami planowania i eksportu
  • Administrowaniem lokalnymi bazami danych opartymi na MS Access oraz MS SQL Server
  • Inicjowaniem i wdrażaniem lokalnego oprogramowania w celu automatyzacji procesów biurowych
  • Utrzymaniem i rozwojem dotychczasowych narzędzi oraz tworzeniem dokumentacji technicznej

Będzie Ci łatwiej realizować powyższe zadania, jeśli posiadasz:
  • Znajomość języka VBA lub dowolnego innego języka programowania
  • Zaangażowanie, chęć i gotowość do nauki nowych rzeczy
  • Wykształcenie wyższe (preferowana Informatyka, Matematyka, Logistyka, Ekonomia, Zarządzanie)
  • Znajomość środowiska MS Windows i MS Office w stopniu zaawansowanym
  • Dobrą znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie
  • Doświadczenie w pracy ze zintegrowanym systemem typu SAP, co będzie atutem

Co przygotowaliśmy dla Ciebie?
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet benefitów – m.in. dofinansowanie posiłków, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki j. angielskiego, siłownia na terenie fabryki, karta sportowa

Nie wahaj się wyślij CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland