Data Analyst in Product Department (Sales)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży oil&gas, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko Data Analyst dla wybranej kategorii produktowej.

W strukturach stanowisko ulokowane jest w dziale sprzedaży (raport. do Dyrektora Sprzedaży). Celem stanowiska jest wsparcie Dyrektora Sprzedaży w przygotowaniu analiz danych sprzedażowych i rynkowych, wyciąganie wniosków i tworzenie rekomendacji dla biznesu.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży oil&gas o długoletniej tradycji (100 lat).

Lokalizacja firmy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Codzienne wsparcie pracy działu sprzedaży oraz Dyrektora Sprzedaży w przygotowaniu analiz danych sprzedażowych i rynkowych
  • Bieżąca współpraca z zespołami sprzedażowymi
  • Przygotowywanie prezentacji na spotkania handlowe (również w języku angielskim)
  • Przygotowywanie pliku kalkulacyjnego z bieżącą realizacją kosztów, uczestnictwo w tworzeniu i publikowaniu cenników sprzedażowych.
  • Przygotowywanie raportów z przeprowadzonych analiz danych oraz trendów, przygotowywanie danych do prognoz sprzedaży dla działów produkcji i logistyki
  • Współpraca z klientami wewnętrznymi organizacji
  • Uczestnictwo w implementacji projektów opracowywanych w porozumieniu z centralą i wymagających analizy Excel.
  • Przesyłanie niektórych raportów i analiz do centrali lub/i wybranych instytucji

Profil kandydata

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego: min. poziom B2; rosyjski, francuski lub niemiecki będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie)
  • Umiejętność oraz doświadczenie w pracy z dużymi zbiorami danych, ekstrakcją danych i konsolidacją
  • Łatwość budowania i utrzymywania relacji biznesowych, rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Zdolności analityczne i umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość Pakietu Office (w szczególności Excel, Power Point)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz orientacja na sprzedaż i klienta
  • Prawo jazdy, kategoria B (nie jest to warunek konieczny)

Oferujemy

  • Praca w renomowanej organizacji
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna (Enel-med)
  • Premia roczna
  • Pakiet benefitów (np. ubezpieczenie na życie- Generali)
  • Narodowy fundusz świadczeń socjalnych (karta sportowa)
  • Dogodna lokalizacja
  • Plan szkoleniowy indywidualnie ustalany z pracownikiem
  • Możliwości nauki języków obcych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page