Czyszczenie maszyn (industrial cleaner) Haarlem

Hobij International Work Force Sp. z o.o.

Holandia, Haarlem, zagranica

Opis stanowiska pracy

Aktualnie rekrutujemy dla naszego klienta, renomowanej firmy produkcyjnej z branży spożywczej, zajmującej się produkcją oraz dystrybucją bekonu.

 Zakres obowiązków:

-Czyszczenie sprzętu oraz maszyn przemysłowych wykorzystywanych w procesie produkcyjnym,

-Utrzymanie czystości maszyn i urządzeń produkcyjnych.

 Dodatkowe informacje:

-Praca jest w temperaturze od 4- 8 stopni Celsjusza

-Praca jest ciężka fizycznie

-Praca na zmiany nocne

-Dodatki za pracę w godzinach nocnych

Wymagania

-dobra znajomość języka angielskiego,

-motywacja oraz chęci do pracy.

 Co oferujemy?

 Oferujemy stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski. Pomagamy w organizacji transportu do Holandii z naszym zaufanym przewoźnikiem oraz w załatwieniu wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem. Oferujemy odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne, dojazd do pracy dla osób korzystających z zakwaterowania agencyjnego. Możliwość długotrwałej współpracy, opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie i stawkę godzinową , cotygodniowe przelewy na Twój rachunek bankowy, dodatek wakacyjny i urlopowy, dodatki za prace zmianowe oraz w weekendy.

Prezentacja firmy

Poszukujemy do pracy osób zmotywowanych, chętnych do nauki i wyjazdu do ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy