Czyściciel urządzeń kanalizacyjnych

HR International Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko czyściciela kanałów (pracownik kanalizacji). Klient zajmuje się obsługą, wypożyczaniem samochodów oraz sprzętu do czyszczenia kanalizacji. Nie jest wymagana znajomość języka Niemieckiego.

Rozpoczęcie projektu: marzec/kwiecień 2020r.
Zakończenie projektu: grudzień 2020r. (z możliwością przedłużenia)
Miejscowość: 48653 Coesfeld (70 km od Dortmundu), Niemcy

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki,
• Opiekę polskojęzycznego koordynatora,
• Zapewnione zakwaterowanie,
• Umowę z pełnym pakietem ubezpieczeń

Obowiązki:
• Praca w terenie polegająca na obsłudze samochodu specjalistycznego do czyszczenia
kanalizacji.
• Czyszczenie kanalizacji sanitarnej deszczowej, wpustów ulicznych, usuwanie zatorów.

Wymagania:
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 735 933 896

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.