HR International Sp. z o.o.
HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Czyściciel kanałów

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko czyściciela kanałów (pracownik kanalizacji). Klient świadczy usługi z zakresu czyszczenia kanalizacji, montażu studzienek, testów szczelności na terenie całych Niemiec.

Rozpoczęcie projektu: marzec/kwiecień 2020r.
Zakończenie projektu: grudzień 2020r. (z możliwością przedłużenia)
Miejscowość: 09117 Chemnitz (80 km od Drezna), Niemcy

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki,
• Opiekę polskojęzycznego koordynatora,
• Zapewnione zakwaterowanie,
• Umowa Polska lub Niemiecka

Obowiązki:
• Praca w terenie polegająca na obsłudze samochodu specjalistycznego do
czyszczenia kanalizacji, montaż studzienek.
• Czyszczenie kanalizacji sanitarnej deszczowej, wpustów ulicznych, usuwanie zatorów.

Wymagania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Znajomość języka niemieckiego
•Prawo jazdy kat.C

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 735 933 896

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.