Czynności sprzątające

Sanpro Synergy Sp. z o.o.

Chorzów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje pracownika na stanowisko:

CZYNNOSCI SPRZĄTAJĄCE

Praca na umowę zlecenie 13,70 zł brutto/h.

Wymiar czasu pracy: dwie zmiany, 6-14, 14-22

Lokalizacja: Chorzów Batory

Zakres czynności:
- mycie podłóg
- mycie sanitariatów
- przetarcie stolików na jadalniach
- przecierać drzwi, szafki, kafelki ścienne, kabiny prysznicowe
- wyrzucanie śmieci

Do posprzątania będą jadalnie, szatnie i toalety, do tego uzupełnianie papieru, mydła itp

Mile widziane doświadczenie.

Zainteresowanych proszę o wysłanie CV.

Proszę o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę dla Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego do pomocy przy czynnościach sprzątających, oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 3 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć."

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna