Czynności skanowania – podstawowe czynności biurowe

Sanpro Synergy Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej Sanpro Consulting BPO poszukuje dla jednego z Klientów, osób do:

Miejsce zlecenia: Kraków, ul. Dajwór

Czas trwania zlecenia: I połowa stycznia do 31.03.2017

Wymagania:

- dyspozycyjność i motywacja,

- podstawowa znajomość jęz. angielskiego,

- podstawowa znajomość obsługi komputera

Zakres obowiązków:

- sporządzanie spisów zdawczo – odbiorczych,

- transport dokumentów do miejsca skanowania,

- przygotowanie dokumentów do skanowania ( np. rozszycie i przywrócenie dokumentów do stanu pierwotnego).

Oferujemy:

- rozpoczęcie zlecenia - I połowa stycznia do 31.03.2017,

- umowę zlecenie,

- zlecenie wykonywane od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 lub 8–16,

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)".

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa