czynności pomocnicze w Perfumerii Arkadia

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Szukasz pracy wakacyjnej?

Chcesz zdobyć cenne doświadczenie zawodowe i nauczyć się czegoś zupełnie nowego?

Mamy coś specjalnego dla Ciebie! Aktualnie poszukujemy osoby do pomocy w bieżących zadaniach lokalu w znanej Perfumerii na terenie Galerii Arkadia w Warszawie.

Warszawa
  • pracę w renomowanej perfumerii na terenie Galerii Arkadia,
  • umowę zlecenie na okres wakacyjny,
  • elastyczny grafik (praca w weekendy),
  • 23 zł brutto na godzinę,
  • pracę w zespole tworzonym przez ludzi z pasją i charyzmą.
  • przyjmowanie i wykładanie towaru,
  • pomoc w bieżących zadaniach lokalu,
  • pomoc przy kasie.
  • znajomości języka polskiego i angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • znajomości innego języka obcego - opcjonalnie,
  • uśmiechu, optymizmu i otwartości w nawiązywaniu relacji,
  • zaangażowania i chęci do uczenia się nowych rzeczy,
  • mile widziany status studenta.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47