Czynności pomocnicze- Pakowanie-Stryków !

Biznes Partner Sp. z o.o.

Stryków , łódzkie

Opis stanowiska pracy

APT Biznes Partner Sp. z o.o. z wpisem do ewidencji agencji zatrudnienia nr 491 poszukuje Kandydatów do:

Prac pomocniczych przy pakowaniu drobnych elementów: klocki, maszynki, baterie , odświeżacze.

  • System pracy 3 zmianowy, w oparciu o umowę zlecenie.
  • Gwarantujemy transport z wielu miejscowości: Koluszki, Brzeziny, Głowno, Łowicz, Zgierz, Ozorków, Kutno, Gostynin, Skierniewice, Zduńska Wola, Żychlin, Łęczyca.
  • Praca zarówno dla kobiet i mężczyzn.

Wymagania

  • gotowość podjęcia pracy od zaraz
  • zdolności manualne
  • ukończony 18 rok życia

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Premie, dodatki:
nocne
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji